aboutus

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki: Diselbiotech
Ilość pracowników: 10~20
Coroczne wyprzedaże: 500000-800000
Rok założenia: 2016
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Wuhan Disel Biotechnoloy Co., Ltd. (w skrócie Diselbiotech) to nowoczesne, zaawansowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i wywozie surowych proszków steroidowych, olejów, ludzkiego hormonu wzrostu do badań i rozwoju oraz innych produktów polipeptydowych. Diselbiotech zainwestował i zamknął współpracę z krajowymi producentami posiadającymi kwalifikacje GMP, DMF, FDA i Laboratories ze znanych uniwersytetów, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów, od gramów po tonaż, co sprawia, że ​​Disel Biotech jest bardziej elastyczny i łatwy w dostarczaniu, bardzo opłacalny produkty o wysokiej jakości i lepszej obsłudze klientów. Disel Biotech zawsze wyróżnia się wysokim poziomem rozruchu, wysokim poziomem i wysoką jakością, i doskonale zarządza procesem produkcyjnym i kontrolą jakości. Wszystkie produkty muszą przejść test jakości przed wysłaniem do klientów.

Diselbiotech prowadzi działalność w zakresie sterydów w ponad 30 krajach, z których nasze główne rynki obejmują Amerykę Północną i Południową, Azję Południowo-Wschodnią, Azję Środkową, Afrykę, Bliski Wschód, Europę Wschodnią i coraz więcej rynków regulacyjnych jest rozwijanych, dopóki nasza głęboka orka i pielenie.

Diselbiotech ściśle współpracuje z klientami, dostarczając produkty i rozwiązania, które tworzą wartość i przewagę konkurencyjną, jednocześnie pozytywnie wpływając na świat, w którym żyjemy, a także uważną obsługę w celu zaspokojenia potrzeb klientów, nie szczędząc wysiłków, aby tworzyć wartość dla klientów . Serdecznie witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Historia

Firma Diselbiotech została założona w 2015 roku i koncentruje się na eksporcie surowych sterydów w proszku i produktów najwyższej jakości. Po 4 latach rozwoju firma Diselbiotech ahs eksportowała swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie, wśród których głównymi rynkami są Ameryka Północna i kraje europejskie. Diselbiotech zainwestował również linie produkcyjne i laboratoria w celu poprawy jakości swoich produktów. W ciągu najbliższych 5 lat Diselbiotech poświęci się dostarczaniu klientom większej liczby rodzajów sterydów i peptydów oraz znacznie lepszej wysyłki i usług dla klientów.

Usługa

Operacja przewiduje:

Tylko doskonała jakość i obsługa mogą przynieść długoterminową i korzystną współpracę!

Produkt Quliaty:

Diselbiotech sprzedaje wyłącznie najwyższej jakości sterydy i peptydy

Usługa przewozowa:

Diselbiotech współpracuje z profesjonalnymi agentami wysyłkowymi i dostawcami, zawsze zapewni klientom stabilne i bezpieczne rozwiązania wysyłkowe

Obsługa klienta:

24 * 7 troskliwa obsługa klienta

Procedury zamówień:

Główne Produkty:

Sterydowe surowce do wstrzykiwań, takie jak enantan testosteronu, propionian testosteronu, dekanian nandrolonu (deca-durabolin), undecylenian boldenonu, propionian drostanolonu (Masteron), enantan methenolonu, octan trenbolonu;

Doustne sterydy surowe, takie jak Oxandrolone (Anavar), Methandienone (Dianabol), Oxymetholone (Anadrol), Stanozolol (Winstrol), Proviron, Turinabol itp.

Peptydy takie jak ludzki hormon wzrostu (HGH), HCG, MT-2 itp.

Nasz zespół

Zespół sprzedaży

Dział sprzedaży Diselbiotech jest odpowiedzialny głównie za konsultacje przedsprzedażowe, organizację zamówień, usługi posprzedażowe

Zespół logistyczny

Dział logistyczny Diselbiotech jest odpowiedzialny głównie za pakowanie produktów i przesyłki międzynarodowe, są profesjonalni w dostarczaniu produktów steroidowych i peptydowych na całym świecie

Zespół finansowy

Dział finansowy Diselbiotech jest odpowiedzialny głównie za sprawy finansowe spółki

Szczegóły kontaktu