Dom

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

profil firmy

Wuhan Disel Biotechnoloy Co., Ltd. (w skrócie Disel Biotech) znajduje się w Wuhan Donghu High-Tech Economic Development Zone, Wuhan to duże centralne miasto w Chinach z wygodnym transportem i licznymi zasobami ludzkimi.

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

 

Wuhan Disel Biotechnoloy Co., Ltd. (w skrócie Diselbiotech) to profesjonalny producent przemysłowych urządzeń laserowych, nowoczesne zaawansowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i eksporcie surowych proszków steroidowych, olejów, ludzkiego hormonu wzrostu do badań i rozwoju oraz innych produktów polipeptydowych.Diselbiotech zainwestował i zakończył współpracę z krajowymi producentami posiadającymi kwalifikacje GMP, DMF, FDA i laboratoriami ze znanych uniwersytetów, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów, od gramów do ilości tonażu, co sprawia, że ​​Disel Biotech jest bardziej elastyczny i łatwy w dostarczaniu wysoce opłacalnych produkty o wysokiej jakości i lepszej obsłudze klientów.Disel Biotech zawsze stawia na wysoki start, wysoką pozycję i wysoką jakość oraz doskonale zarządza procesem produkcji i kontrolą jakości.Wszystkie produkty muszą przejść nasz test jakości przed wysłaniem do klientów.
 

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 1

Diselbiotech prowadzi działalność w zakresie sterydów w ponad 30 krajach, z których nasze główne rynki to Ameryka Północna i Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, Azja Środkowa, Afryka, Bliski Wschód, Europa Wschodnia i coraz więcej wyższych rynków regulacyjnych, o ile nasza głęboka orka i pielenie.
 

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 2

Diselbiotech ściśle współpracuje z klientami, dostarczając produkty i rozwiązania, które tworzą wartość i przewagę konkurencyjną, a jednocześnie pozytywnie wpływają na świat, w którym żyjemy, a także troskliwą obsługę w celu zaspokojenia potrzeb klientów, nie szczędząc wysiłków, aby tworzyć wartość dla klientów .Serdecznie witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą do kontaktu w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 3

 

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze produkty w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta.Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć najcenniejszą część naszej działalności to Perfect Laser, aby pomagać innym w osiąganiu ich celów.

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 4

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Diselbiotech została założona w 2015 roku i koncentruje się na eksporcie najwyższej jakości surowego proszku steroidowego i peptydów. Po 4 latach rozwoju Diselbiotech ahs wyeksportowała swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie, wśród których główne rynki to Ameryka Północna i kraje europejskie. Diselbiotech zainwestował również w linie produkcyjne i laboratoria, aby poprawić jakość swoich produktów. W ciągu najbliższych 5 lat Diselbiotech poświęci się dostarczaniu klientom większej liczby rodzajów produktów steroidowych i peptydowych oraz znacznie lepszej wysyłki i obsługi klienta.

 

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. profil firmy 0

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Firma Handlowa

marki : Diselbiotech

Ilość pracowników : 10~20

Coroczne wyprzedaże : 500000-800000

Rok założenia : 2016

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty