Dom

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Diselbiotech zainwestował i nawiązał długoterminową współpracę z czterema zakładami farmaceutycznymi posiadającymi certyfikat GMP, które są w stanie produkować partiami.Zakłady te posiadają siedem linii syntezy, jedną instalację pilotażową i pięć jednostek czyszczących wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia.Instalowane są reaktory do syntezy o pojemności od 50 do 3000 litrów.

  Budowa modułów produkcyjnych umożliwia przedsiębiorstwu przeprowadzanie różnorodnych reakcji chemicznych, w tym alklacji, bromowania, cyklizacji, kondensacji, diazowania, estryfikacji, utleniania, redukcji i tak dalej.Inwestowanie w unikalne moduły produkcyjne nie pozwala na wiele innych reakcji.

  Diselbiotech zawsze angażuje się w model czystego i zrównoważonego rozwoju.Posiada zaawansowany sprzęt do oczyszczania ścieków i zawsze stara się zostać producentem w celu nie tylko produkcji, ale także ochrony środowiska.

   

  Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

   

 • OEM / ODM

  Diselbiotech eksportuje surowe proszki steroidowe od prawie 5 lat na całym świecie, a nasza linia produktów rozwijała się krok po kroku wraz z szybkim rozwojem rynku.Aby pomóc większej liczbie nowych laboratoriów i partnerów w rozwoju ich działalności, utworzono nową bazę produkcyjną do dostarczania półproduktów i gotowych olejów, takich jak TE-300, BU-300, TrenE-100, TrenA-100 itp. na indywidualne życzenie klientów.

  Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 • R & D

  Grupa naukowców z wyższym wykształceniem tworzy zespół w dziale badań i rozwoju, którego celem jest badanie i rozwój najbardziej znanych generycznych substancji farmaceutycznych.Badania i rozwój podzielone są na dwie sekcje: badania procesu syntezy i badania jakości.

  Sekcja badań nad procesem syntezy zobowiązuje się do rozwijania i zwiększania skali nienaruszających procesów syntezy substancji generycznych, a sekcja badań jakości ma na celu zbadanie profilu zanieczyszczeń występujących w składnikach czynnych, opracowanie metod analizy wybitnych specyfikacji, zbadanie stabilność substancji itp., dostarczając niezbędnych i wystarczających danych do przygotowania dokumentacji produktu.

  Szeroka współpraca z zewnętrznymi strukturami akademickimi, w tym uniwersytetami i instytutami badawczymi oraz ośrodkami badawczymi, ma na celu integrację zasobów w naszej działalności badawczo-rozwojowej.

  Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Mandy Li

Tel: 86-18627817389

Faks: 86-27-87001826

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)