aboutus
Linia produkcyjna

Diselbiotech zainwestował i nawiązał długotrwałą współpracę z czterema zakładami farmaceutycznymi posiadającymi certyfikat GMP, które są w stanie wyprodukować ilość partii. Zakłady te mają siedem linii syntezy, jeden zakład pilotażowy i pięć jednostek czyszczących wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia. Reaktory syntezy są instalowane w ilościach od 50 do 3000 litrów.

Konstrukcja modułów produkcyjnych umożliwia przedsiębiorstwu wykonywanie szerokiej gamy reakcji chemicznych, w tym alklacji, bromowania, cyklizacji, kondensacji, diazowania, estryfikacji, utleniania, redukcji i tak dalej. Istnieje wiele innych reakcji, dzięki inwestycjom w unikalne moduły produkcyjne.

Diselbiotech zawsze angażuje się w czysty i zrównoważony model rozwoju. Posiada zaawansowany sprzęt do oczyszczania ścieków i zawsze stara się zostać producentem, którego celem jest nie tylko produkcja, ale również ochrona środowiska.

OEM / ODM

Diselbiotech eksportuje surowe proszki steroidowe od prawie 5 lat na całym świecie, nasza linia produktów stopniowo się rozwija, a rynek szybko się rozwija. Aby pomóc nowym laboratoriom i partnerom w rozwoju ich działalności, stworzono nową bazę produkcyjną, w której dostarczane są półprodukty i gotowe oleje, takie jak TE-300, BU-300, TrenE-100, TrenA-100 itp. na indywidualne zamówienie klienta.

R & D

Grupa naukowców o wysokim wykształceniu współpracuje z działem badawczo-rozwojowym, dążąc do badań i rozwoju najbardziej czołowych generycznych substancji farmaceutycznych. Prace badawczo-rozwojowe są podzielone na dwie części: badania nad procesami syntezy i badania jakości.

Sekcja badań nad procesem syntezy zobowiązuje się do opracowania i zwiększenia skali procesów syntezy substancji generycznych, które nie naruszają prawa, a sekcja badań jakości ma na celu zbadanie profilu zanieczyszczeń prezentowanych w składnikach aktywnych, opracowanie metod analizy wyjątkowych specyfikacji, zbadanie stabilność substancji i tym podobnych, dostarczając niezbędne i wystarczające dane do przygotowania dokumentacji produktu.

Szeroka współpraca z zewnętrznymi strukturami akademickimi, w tym uniwersytetami i instytutami badawczymi, a także ośrodkami testowymi, ma na celu integrację zasobów w naszej działalności badawczo-rozwojowej.

Szczegóły kontaktu