Dom Aktualności

Analiza jakości sterydów na różne sposoby

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Analiza jakości sterydów na różne sposoby
najnowsze wiadomości o firmie Analiza jakości sterydów na różne sposoby
1. HPLC

Wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC; wcześniej określana jako wysokociśnieniowa chromatografia cieczowa), jest techniką chemii analitycznej wykorzystywaną do oddzielania, identyfikacji i ilościowego oznaczania każdego składnika w mieszaninie. HPLC może mierzyć stężenie obiektów, ale nie może wyjaśnić, czym jest obiekt.

2. Spektrometria mas

Spektrometria masowa z zastosowaniem ESI nazywana jest spektrometrią mas z jonizacją przez elektrorozpylanie (ESI-MS) lub, rzadziej, spektrometrią mas z elektrorozpylaniem (ES-MS). ESI to tak zwana technika „miękkiej jonizacji”, ponieważ fragmentacja jest bardzo mała. MS-ESI może testować masę cząsteczkową obiektu, z drugiej strony MS-ESI może wyjaśnić, czym jest obiekt.

3. Zestawy testowe Labmax

Zestawy Labmax są tanią i bardzo niezawodną alternatywą dla drogich testów laboratoryjnych, takich jak HPLC, ESI-MS i NMR. Może nam powiedzieć, czy próbka testowa zawiera prawidłową substancję chemiczną i czy nie daje stężenia substancji.

4. Spektrometria NMR

Jądrowy rezonans magnetyczny (NMR) jest zjawiskiem fizycznym, w którym jądra w polu magnetycznym absorbują i ponownie emitują promieniowanie elektromagnetyczne. NMR jest uważany za najbardziej dokładny test, który może również mierzyć czystość i wyjaśniać strukturę produktów. Jednak spektrometria NMR jest powszechnie uważana za najdroższy test w przemyśle farmaceutycznym.

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Dostawca wysokiej jakości sterydów i sterydów przeciw sterydom
E-mail: sales@diselbiotech.com

Pub Czas : 2019-04-24 13:22:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Mandy Li

Tel: 86-18627817389

Faks: 86-27-87001826

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)