Dom Aktualności

Co to jest testosteron? Co to robi? Jak to działa?

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Co to jest testosteron? Co to robi? Jak to działa?
najnowsze wiadomości o firmie Co to jest testosteron?  Co to robi?  Jak to działa?
Pierwszym krokiem w kierunku początków zrozumienia sterydów anabolicznych i sposobu ich działania jest dogłębne zrozumienie samego testosteronu. Dosłownie, wszystkie sterydy anaboliczne są syntetycznymi pochodnymi testosteronu lub modyfikacją pochodnej testosteronu. Oznacza to, że struktura chemiczna testosteronu jest modyfikowana na wiele różnych sposobów, a te modyfikacje powodują powstanie zupełnie nowego sterydu anabolicznego - ale uważa się go za analog testosteronu (lub pochodną). W tym przypadku testosteron jest pochodną hormonu prekursorowego. Inne określenia opisowe odnoszą się również do testosteronu jako hormonu macierzystego lub hormonu progenitorowego pochodnej lub hormonu analogowego. Testosteron jest endogennie wytwarzany przez organizm ludzki w komórkach Leydiga jąder. Termin „endogenny” odnosi się do pochodzenia testosteronu z wnętrza organizmu (odnoszący się do produkcji w organizmie człowieka przez własne komórki organizmu), podczas gdy termin „egzogenny” odnosi się do pochodzenia substancji spoza ciała (poprzez spożycie, wstrzyknięcie itp.). Istnieją dwa inne endogennie wytwarzane hormony u ludzi, które są wykorzystywane jako hormony progenitorowe do tworzenia pochodnych sterydów anabolicznych. Są to: Nandrolon i Dihydrotestosteron (DHT).


Testosteron jest metabolizowany do dihydrotestosteronu w organizmie za pomocą enzymu 5-alfa reduktazy (5AR) (oznacza to, że dihydrotestosteron jest metabolitem testosteronu), a ponadto, nandrolon jest produktem ubocznym aromatyzacji (konwersji) testosteronu w estrogen. Dzięki tej wiedzy może się wydawać, że testosteron jest dosłownie źródłem wszystkich sterydów anabolicznych. Bez testosteronu DHT i Nandrolon nie istniałyby, a zatem bez istnienia DHT i Nandrolonu ich indywidualne pochodne i analogi również nie istniały.


Sam testosteron jest głównym męskim hormonem płciowym. Hormony są definiowane i klasyfikowane jako chemiczne przekaźniki ludzkiego ciała, co oznacza, że ​​hormony są tym, co wysyła wiadomości do różnych komórek i tkanek w organizmie, aby powiedzieć tym komórkom i tkankom, co mają robić (rozwijać tkankę mięśniową, leczyć i naprawiać, wytwarzać ważne składniki , wykonać określoną pracę itp.). Bez hormonów wszystkich typów wszystkie funkcje w organizmie ludzkim będą przebiegać bez kontroli i poza kontrolą. Ile testosteronu produkuje przeciętny mężczyzna zależy od wielu różnych czynników, do których należą: indywidualna genetyka, wiek, nawyki stylu życia, nawyki żywieniowe i poziomy aktywności. Średnio ustalono, że średni poziom produkcji testosteronu u mężczyzn wynosi od 50 do 70 mg tygodniowo. Tam, gdzie dana osoba może wylądować w tym zakresie, zależy od wyżej wymienionych czynników. Powszechnie wiadomo, że najbardziej widoczne działania hormonu testosteronu pojawiają się i występują w okresie dojrzewania, czego dowodem jest wzrost produkcji i wydzielania testosteronu, i zazwyczaj osiągają najwyższe poziomy endogenne w tym momencie życia każdego człowieka. Ten znaczący wzrost testosteronu służy do nadawania bardzo ważnych zmian fizjologicznych męskiego ciała ludzkiego. Testosteron reguluje wiele różnych funkcji w organizmie, co jest typowe dla prawie wszystkich hormonów. Natura hormonów polega na zarządzaniu funkcjami systemowymi w całym ciele, a testosteron nie jest wyjątkiem.

Pub Czas : 2019-04-24 13:44:12 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Mandy Li

Tel: 86-18627817389

Faks: 86-27-87001826

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)