Dom

Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz
QC profilu

Zespół ds. Zarządzania jakością z odpowiednim i wystarczającym wykształceniem oraz niezbędnymi kwalifikacjami w dziedzinie farmacji jest ustanowiony i zaangażowany we wszystkie działania produkcyjne produktów Disel Biotech, w zakresie zapewnienia jakości (QA) i kontroli jakości (QC).

Laboratorium analizy kontroli jakości jest instalowane wraz z niezbędnymi i adekwatnymi oraz zatwierdzonymi obiektami i środkami do badania jakości materiałów. Cały przepływ towarów z surowców, półproduktów, wody procesowej itp. Do produktów końcowych jest monitorowany w celu zapewnienia zgodności całej działalności produkcyjnej.

System zarządzania jakością został ustanowiony w oparciu o „Zharmonizowane wytyczne trójstronne ICH - Przewodnik dobrej praktyki wytwarzania dla aktywnych składników farmaceutycznych Q7 ″ (ICH-Q7A). Niemniej jednak system jest ulepszany poprzez szereg działań mających na celu znalezienie i naprawę braków, w tym regularny audyt wewnętrzny, audyt klientów i inspekcje organów.

Certyfikaty
  • Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty

    Standard:ISO9001

Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Mandy Li

Tel: 86-18627817389

Faks: 86-27-87001826

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)