products

CAS 58-22-0 Test oleju do iniekcji Sustanon 250 Kulturystyka mięśni Wzrost 99% Pure

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: Pharma klasy
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Alunimum Foil Bag
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC, ETH
Możliwość Supply: 200 kg / miesiąc
Szczegóły informacji
CAS nie.: 58-22-0 Czystość: 99%
Standard jakości: USP / BP / ISO9001 Wygląd: Ciekły
Pochodzenie: CHINY Numer modelu:: Standardowy olej nośny GSO
High Light:

testosterone anabolic steroid

,

muscle fitness supplements


opis produktu

Test wtrysku oleju Sustanon 250 Kulturystyka Wzrost mięśni 99% czystości

Szczegóły Produktu

Nazwa produktu

Sustanon250

Czas odpowiedzi

W ciągu 12 godzin od zapytania

Minimalna ilość zamówienia

10 ml

Odpowiedni

Dla dorosłych

Niestandardowa przepustowość

Gwarantowana

Stan Olej
Czystość > 99%

Stosowanie

Wzrost mięśni

Kulturystyka Sterydowy zastrzyk hormonalny Sustanon 250

Sustanon 250 to mieszanka testosteronu na bazie oleju, która zawiera cztery różne estry testosteronu: 30 mg propionianu testosteronu, 60 mg fenylopropionianu testosteronu, 60 mg cypionianu testosteronu i 100 mg dekanianu testosteronu. Sustanon 250 został zaprojektowany w celu zapewnienia szybkiego, ale przedłużonego uwalniania testosteronu, zwykle wymagającego zastrzyków raz na 3 do 4 tygodni w warunkach klinicznych. Jest to poprawa w stosunku do standardowych testosteronów, takich jak cypionian lub enantan, które zapewniają krótszy czas działania. Podobnie jak wszystkie produkty testosteronu, Sustanon250 jest bardzo silnym lekiem anabolicznym o wyraźnej aktywności androgennej. Najczęściej stosuje się go w cyklach łączenia, zapewniając wyjątkowe przyrosty siły i masy mięśniowej.

Grupa farmakoterapeutyczna: androgeny. Kod ATC G03B A03

Leczenie mężczyzn z hipogonadyzmem za pomocą Sustanon250 powoduje klinicznie znaczący wzrost stężenia testosteronu, dihydrotestosteronu, estradiolu i androstendionu w osoczu, a także zmniejszenie SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe). Hormon luteinizujący (LH) i hormon folikulotropowy (FSH) zostają przywrócone do normalnego zakresu. U mężczyzn z hipogonadyzmem leczenie Sustanonem 250 poprawia objawy niedoboru testosteronu. Ponadto leczenie zwiększa gęstość mineralną kości i beztłuszczową masę ciała oraz zmniejsza masę tkanki tłuszczowej. Leczenie poprawia także funkcje seksualne, w tym libido i erekcję. Leczenie zmniejsza stężenie LDL-C, HDL-C i trójglicerydów w surowicy oraz zwiększa stężenie hemoglobiny i hematokrytu, co może prowadzić do policytemii. Nie zgłoszono żadnych istotnych klinicznie zmian w enzymach wątrobowych i PSA. Testosteron ma również działanie ogólnoustrojowe, takie jak zwiększenie retencji sodu, potasu i chloru, co prowadzi do wzrostu retencji wody. Leczenie może spowodować wzrost wielkości prostaty i pogorszenie objawów dolnych dróg moczowych, ale nie zaobserwowano żadnych działań niepożądanych na objawy prostaty. U pacjentów z cukrzycą hipogonadalną obserwowano poprawę wrażliwości na insulinę i (lub) obniżenie poziomu glukozy we krwi po zastosowaniu androgenów. U chłopców z konstytucyjnym opóźnieniem wzrostu i dojrzewania leczenie preparatem Sustanon 250 przyspiesza wzrost i indukuje rozwój wtórnych cech płciowych. U transseksualistów z kobiet na mężczyzn leczenie Sustanonem250 powoduje maskulinizację.

Jak złożyć zamówienie:


1. Podaj swoje potrzeby (jaki produkt, ilość)
2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.
3. Paczka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.
4. Informacje o paczce będą oferowane (zdjęcie, numer śledzenia)
5. Wreszcie otrzymasz paczkę w ciągu 3 ~ 7 dni.


Płatność i wysyłka:
Zastrzyk Anaboliczny sterydowy hormon Drostanolone Enanthate / Masteron Enanthate

Nasze usługi:


1. Mamy doświadczenie w eksporcie półproduktów farmaceutycznych.
2. Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami
3. Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce, gdy dotrze Twoje zamówienie. W międzyczasie podamy ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie poznać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki nie dotrze do ciebie; Wybieramy najlepszą usługę kurierską dla Ciebie, a dostawa wynosi około 5-7 dni roboczych.
W przypadku nowego zapytania prosimy o kontakt!

Nasza zaleta:ZaletyBogate doświadczenie
Nasza firma od wielu lat jest wiodącą fabryką produkcyjną w Chinach w obszarze farmaceutycznym, nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów, i otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od naszych klienci, nawiązaliśmy długie przyjazne relacje współpracy.
Świetna jakość, czystość i korzystne. Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy do zamówienia próbek.


Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa
Mamy masowe zapasy, więc produkty zostaną dostarczone wkrótce po potwierdzeniu płatności. Będziemy je śledzić, dopóki nie dotrą do Ciebie i nie wyślą numeru śledzenia. Wybieramy najlepszą usługę kurierską dla Ciebie lub jako Twoje wymagania.
Dobra obsługa posprzedażna Poinformuj o aktualizacji pakietu jak najszybciej, a spróbuje najlepiej rozwiązać, gdy klient napotka różne problemy.

Szczegóły kontaktu
Bella Shang

Numer telefonu : 16607105173

WhatsApp : +8616607105173