Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

25mg Anavar Oxandrolone Doustne steroidy anaboliczne Puder Male Enhancement

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz

25mg Anavar Oxandrolone Doustne steroidy anaboliczne Puder Male Enhancement

25mg Anavar Oxandrolone Oral Anabolic Steroids Powder Male Enhancement
25mg Anavar Oxandrolone Oral Anabolic Steroids Powder Male Enhancement 25mg Anavar Oxandrolone Oral Anabolic Steroids Powder Male Enhancement 25mg Anavar Oxandrolone Oral Anabolic Steroids Powder Male Enhancement

Duży Obraz :  25mg Anavar Oxandrolone Doustne steroidy anaboliczne Puder Male Enhancement

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: Anavar-25mg
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Gatunek: Stopień farmaceutyczny
aplikacji: budowa ciała, budowanie mięśni Próbki: Dostępne
Typ firmy: Fabryka producenta Masa cząsteczkowa:: 414.62
MF: C19H30O3 Nr EINECS: 207-097-0
High Light:

chude sterydy budujące mięśnie

,

suplementy anaboliczne

Oxandrolone / Anavar-25mg Proszek budujący mięśnie do męskich pigułek wzmacniających

Nazwa produktu: Oxandrolone
Synonimy: 17BETA-HYDROXY-17-METHYL-2-OXA-5ALPHA-ANDROSTAN-3-ONE; 5-ALFA-ANDROSTAN-2-OXA-17-ALFA-METHY-17 BETA-OL-3-ONE; OXANDROLONE; 17beta -Hydroksy-17-alfa-metylo-2-oksa-5-alfa-androstan-3-on; 17-beta-hydroksy-17-metylo-2-oksa-5-alfa-androstan-3-on; 17-beta-hydroksy-17-metyl -2-oksa-5alfa-androstan-3-on, 17-beta-hydroksy-17-metylo-2-oksa-androstan-3-on, 17-hydroksy-17-metyl -, (5-alfa, 17-beta ) -2-oxaandrostan-3-on
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306,44
EINECS: 200-172-9

Dane techniczne:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Test (wg TLC) 97,0% min 99,61%
Temperatura topnienia 235-238 ° C 235-238 ° C
Strata przy suszeniu 1,0% max 0,15%
Dokładny obrót -18 ° ~ -24 ° -20,5 °
Metale ciężkie 662Pm max Zgodny

Opis:

Oxandrolone (anavar) to idealny wybór na utratę tłuszczu i chude mięśnie:

Jeśli chcesz wysoce skuteczny, ale bezpieczny i niedrogi steryd anaboliczny do cykli cięcia, beztłuszczowych cykli budowy mięśni lub utraty tkanki tłuszczowej, Anavar lub Oxandrolone byłyby idealnym wyborem dla Ciebie.

Anavar to intrygujący lek na tak wielu poziomach. Wydaje się, że przeczy definicji i ograniczeniom doustnych sterydów. Czytałeś o jego „czystych korzyściach” i względnym bezpieczeństwie. Co ciekawe, jest tak bezpieczny, że w przeciwieństwie do innych sterydów, które były używane do niedożywienia i niedokrwistości, Anavar był pierwotnie zalecany głównie dla ofiar poparzeń. W randomizowanym badaniu z podwójnie ślepą próbą wybrano pacjentów z 40% całkowitym oparzeniem powierzchni ciała do standardowego spalania


pielęgnacja plus oxandrolone lub bez oxandrolonu. Oxandrolon zastosowano do odzyskania masy ciała utraconej po operacji, ciężkim urazie lub przewlekłych infekcjach. Osoby leczone oxandrolonem wykazywały przyspieszone gojenie, ulepszony skład ciała, zachowaną masę mięśniową i zmniejszony katabolizm, aw konsekwencji mniejszy czas pobytu w szpitalu. Nic dziwnego, że interesowali się kulturystami!

Dzięki wsparciu naszych wyspecjalizowanych specjalistów, jesteśmy kluczowi w produkcji, dostarczaniu i eksporcie doskonałej jakości Oxandrolone Raw Powder. Proponowany przez nas proszek jest przygotowywany przez nasz zespół zręcznych specjalistów w kompletnych warunkach higienicznych. Dzięki dokładnemu składowi, czystości i dłuższemu okresowi przydatności do użycia, nasz proszek jest wysoko ceniony na rynku. Oferujemy ten surowy proszek Oxandrolone w bardzo konkurencyjnych cenach dla naszych klientów.

Zastosowanie Oxandrolone:


Oxandrolon jest szeroko stosowany ze względu na wyjątkowo mały poziom androgenności [potrzebne źródło], któremu towarzyszy umiarkowany efekt anaboliczny. Chociaż oxandrolon jest 17-alfa alkiloidem, jego toksyczność wątrobowa jest również bardzo mała. Badania wykazały, że dzienna dawka 20 mg oksandrolonu stosowana w ciągu 12 tygodni miała tylko nieznaczny wpływ na wzrost enzymów wątrobowych. Jako pochodna DHT, oxandrolon nie aromatyzuje (przekształca się w estrogen, który powoduje ginekomastię lub tkankę męską piersi). Nie wpływa również znacząco na normalną produkcję testosteronu w organizmie (oś HPTA) w niskich dawkach (20 mg). Gdy dawki są wysokie, organizm ludzki reaguje poprzez zmniejszenie produkcji LH (hormonu luteinizującego), myśląc, że endogenna produkcja testosteronu jest zbyt wysoka; to z kolei eliminuje dalszą stymulację komórek Leydiga w jądrach, powodując zanik jąder (kurczenie się). Oxandrolon stosowany w dawce 20 mg / dobę hamował endogenny testosteron o 67% po 12 tygodniach terapii.

Funkcja chemicznego molekularnego składnika aktywnego leku:

Ze względu na wyjątkowo łagodny charakter Oxandrolone jest również jednym z najpopularniejszych sterydów wśród kulturystek. W badaniach Oxandrolone wykazano, że faktycznie zmniejszają one tłuszcz w trakcie używania, co czyni go doskonałym wyborem dla kulturystów, którzy są w fazie cięcia.

Anavar 20 (Oxandrolone) jest również bardzo łagodny, jeśli chodzi o wyłączenie zdolności organizmu do produkcji testosteronu, co czyni go doskonałym wyborem dla osób, które chcą „połączyć” się między cyklami, jednocześnie pozwalając organizmowi na regenerację. Ci, którzy chcą układać Oxandrolone z czymś, mogą wybrać niską dawkę testosteronu, aby to zrobić.

Oczywiście, Oxandrolone jest świetnym sterydem dookoła. Męscy kulturyści zwykle używają Anavar 20 (Oxandrolone) w dawkach 50-100 mg dziennie przez 6-12 tygodni. Oxandrolon ma stosunkowo krótki okres półtrwania wynoszący około 8 godzin. Można więc dzielić dawki na cały dzień, aby utrzymać jak najwyższy poziom we krwi. Kobiety kulturystki zazwyczaj uważają, że dawka 2,5-10 mg jest skuteczna w zwiększaniu przyrostów i siły mięśni, bez dużego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych.

(Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, półprodukt chemiczny / odczynnik stosowany tylko do badań i rozwoju, ale nie do leków)

Nasze atuty:

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. . jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Państwa PO. w międzyczasie przekażemy Ci numer śledzenia, aby poznać dokładną lokalizację produktów. będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Gorące produkty związane z sprzedażą surowców
Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
Testosteron Sustanon 250 Zero
Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8
Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
Trenbolon Enanthate CAS: 10161-33-8
Trenbolon Hex CAS: 23454-33-3
Drostanolon Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-145
Boldenon undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
Dekanian nandrolonu CAS: 360-70-3
Fenylopropionian nandrolonu CAS: 62-90-8
Anavar CAS: 53-39-4
Dianabol CAS: 72-63-9
Winstrol CAS: 10418-03-8
Anadrol CAS: 434-07-1
Methenolone Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
Octan metenolonu CAS: 434-05-9
Turinabol CAS: 855-19-6

Zrzeczenie się:

Zapewniamy jakość wszystkich produktów sprzedawanych przez Steroidraws Health Tech / Grand Trading Company. Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi nasze produkty są półproduktami chemicznymi / odczynnikami wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych, ale nie do leków. Wszystkie nasze produkty powinny być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które zostały przeszkolone w zakresie procedur laboratoryjnych i znają potencjalne zagrożenia związane z tymi substancjami chemicznymi. Steroidraws Health Tech / Wielka firma handlowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe zastosowanie.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Bella Shang

Tel: 16607105173

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)