products

62 90 8 Nandrolon Sterydy, Nandrolon Fenylopropionian Equipoise Testosteron Iniekcja

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: NPP
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC, ETH
Możliwość Supply: 200 kg / miesiąc
Szczegóły informacji
CAS nie.: 62-90-8 Badania: 98% min
Standard jakości: USP / BP / ISO9001 Wygląd: Biały krystaliczny proszek żółto biały
Wzór cząsteczkowy: C27H34O3 Standard jakości: Standard korporacyjny
High Light:

deca durabolin nandrolone decanoate

,

nandrolone phenylpropionate


opis produktu

Equipoise steryd Testosteron Nandrolon Fenylopropionian Wtrysk Cas 62-90-8

Szczegóły Produktu:

Opis: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Analiza: 99,04%
Alias: Deca-Durabolin; Dekanonian 19-Nortestoteronu; Deca Durabolin MF: C27H34O3
Czystość: 99% Słowa kluczowe: Kulturystyka, hormon steroidowy, proszek surowcowy
Rynek: Światowy

Opis:

Durabolin to steryd anaboliczny, który został stworzony przez Organon pod koniec lat 50. i jest oficjalnie znany jako fenylopropionian nandrolonu. Ten steryd anaboliczny jest prawie identyczny z Deca Durabolin Organon (Nandrolon Decanoate), jedyną różnicą jest dołączony ester. To sprawia, że ​​Durabolin lub NPP jest powszechnie nazywany znacznie szybciej działającą wersją Nandrolonu. Durabolin jest również jednym z najstarszych związków Nandrolonu i został wydany kilka lat przed Deca Durabolin.

W poprzednich latach testosteron i nandrolon były jedynymi farmaceutycznymi środkami do wstrzykiwania, które były powszechnie dostępne dla kulturystów i ekonomiczne. Kontrola estrogenów nie istniała wtedy. Z tego powodu niskie właściwości aromatyzujące Durabolinu były wtedy całkiem przydatne. Durabolin zdobył więc szeroką popularność.


Funkcja chemicznego molekularnego składnika aktywnego leku:


Durabolin to steryd anaboliczny, który został stworzony przez Organon pod koniec lat 50. i jest oficjalnie znany jako fenylopropionian nandrolonu. Ten steryd anaboliczny jest prawie identyczny z Deca Durabolin Organon (Nandrolon Decanoate), jedyną różnicą jest dołączony ester. To sprawia, że ​​Durabolin lub NPP jest powszechnie nazywany znacznie szybciej działającą wersją Nandrolonu.


Durabolin jest również jednym z najstarszych związków Nandrolonu i został wydany kilka lat przed Deca Durabolin. Jednak to Deca Durabolin i ogólna mieszanka Nandrolone Decanoate zdominowały rynek Nandrolone w całej historii. Podczas gdy Organon nadal produkuje Durabolin i istnieje wiele innych aptek i podziemnych laboratoriów, które wytwarzają NPP, nie jest tak powszechnie dostępny. Jednak w ostatnich latach popyt nieznacznie wzrósł z powodu zwiększenia wydajności. Durabolin jest jednym z najbardziej korzystnych sterydów anabolicznych, jakie kiedykolwiek trafiły na rynek.


Korzyści z tego steroidu można łatwo zauważyć zarówno w kręgach terapeutycznych, jak i opartych na wydajności. W środowisku medycznym, wraz z testosteronem, jest to jeden z najważniejszych sterydów anabolicznych, jakie posiadamy, i korzyści, jakie może zapewnić bieg bardzo głęboki.

(Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, półprodukt chemiczny / odczynnik stosowany tylko do badań i rozwoju, ale nie do leków)

Nasze atuty:


1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. . jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Państwa PO. w międzyczasie przekażemy Ci numer śledzenia, aby poznać dokładną lokalizację produktów. będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Zrzeczenie się:

Zapewniamy jakość wszystkich produktów sprzedawanych przez Steroidraws Health Tech / Grand Trading Company. Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi nasze produkty są półproduktami chemicznymi / odczynnikami wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych, ale nie do leków. Wszystkie nasze produkty powinny być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które zostały przeszkolone w zakresie procedur laboratoryjnych i znają potencjalne zagrożenia związane z tymi substancjami chemicznymi. Steroidraws Health Tech / Wielka firma handlowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe zastosowanie.

Szczegóły kontaktu
Bella Shang

Numer telefonu : 16607105173

WhatsApp : +8616607105173