Dom ProduktySteroid Boldenone

Equipoise Boldenone Undecylenate Zwiększenie mięśni Bu 300 300 mg / ml 10 ml / fiolka

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mandy jest bardzo profesjonalna, wysyłka jest szybka i bezpieczna, najważniejsza jest dobra jakość! Tak się cieszę, że mogę z wami pracować

—— Mózg Otero

Ich tren jest najlepszą jakością, jaką kiedykolwiek kupiłem

—— Anatoli Karpof

mój klient wysłał ich gh na test laboratoryjny, rezultat jest doskonały! Dzięki!

—— Carl

Im Online Czat teraz

Equipoise Boldenone Undecylenate Zwiększenie mięśni Bu 300 300 mg / ml 10 ml / fiolka

Equipoise Boldenone Undecylenate Increasing Muscle Bu 300 300mg / Ml 10ml / Vial
Equipoise Boldenone Undecylenate Increasing Muscle Bu 300 300mg / Ml 10ml / Vial Equipoise Boldenone Undecylenate Increasing Muscle Bu 300 300mg / Ml 10ml / Vial Equipoise Boldenone Undecylenate Increasing Muscle Bu 300 300mg / Ml 10ml / Vial

Duży Obraz :  Equipoise Boldenone Undecylenate Zwiększenie mięśni Bu 300 300 mg / ml 10 ml / fiolka

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: Bu-300
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC, ETH
Możliwość Supply: 200 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
CAS nie.: Bu-300 Badania: 98% min
Standard jakości: USP / BP / ISO9001 Zasady płatności: T / T, D / P, Western Union, Money Gram, Bitcoin
Metody wysyłki: Etc(door-to-door), FedEx, DHL, EMS Znak towarowy: Disel
Użycie: Budowania mięśni, spalanie tłuszczu Opakowania transportowe: Torba z folii aluminiowej, bębna lub cyny
High Light:

boldenone undecylenate cycle

,

boldenone cypionate powder

Efekty uboczne sterydów Pogrubienie Undecylenate / Equipoise dla zwiększenia mięśni Bu-300, 300mg / Ml, 10ml / fiolka

Szczegóły Produktu:


Wzór cząsteczkowy: C30H44O3
Nr CAS: 13103-34-9
Test: 99%
Miejsce pochodzenia: Chiny
Standard jakości: Standard korporacyjny
Słowa kluczowe: kulturystyka, hormon steroidowy, proszek surowcowy, Ganabol, Ultragain, Equigan, Boldabol, Bolden, Boldabolic, Equibol, Equidex, Boldoject, Mitgan.

Masa cząsteczkowa: 452,67
Wygląd: Jasnożółta lepka ciecz

Dane techniczne:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Analiza 97,0% min 98,40%
Temperatura topnienia 95 ° C min 99,0 ~ 105,0 ° C
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,30%
Metale ciężkie 10PPm max ZgodnyOpis:

Boldenon undecylenate (Equipoise) jest związkiem steroidowym, który może dać użytkownikom powolny, ale stały wzrost podczas cyklu. Jest również stosunkowo bezpieczny, z bardzo niewielką liczbą doniesień o skutkach ubocznych spowodowanych konwersją testosteronu w estrogen.

Jednak w ostatnich latach stał się bardziej popularny wraz z innymi steroidami, takimi jak methenolon (primobolon). Wiele osób sugeruje, że jego jedynym zastosowaniem jest zwiększenie apetytu. Z pewnością ten mechanizm jest prawdziwy w przypadku bydła i jednym z powodów, dla których jest on szeroko stosowany w przemyśle produkcji bydła i mięsa. Większość użytkowników zgłasza, że ​​wszystkie AAS, boldenone jest najlepszy do zwiększenia apetytu.

Boldenone Undeclynate to steryd anaboliczny opracowany do użytku weterynaryjnego, głównie do leczenia koni. W USA nie jest wskazany do stosowania u ludzi i jest dostępny tylko w klinice weterynaryjnej. Aktywność boldenonu jest głównie anaboliczna, o niskiej androgenności.

Jest pochodną testosteronu, który wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Ester undecylenianowy znacznie rozszerza aktywność leku (ester undecylenianowy jest tylko jednym atomem węgla dłuższym niż dekanian), tak że zastrzyki kliniczne musiałyby być powtarzane co trzy lub cztery tygodnie.
W dziedzinie weterynarii Equipoise jest najczęściej stosowany u koni, wykazując wyraźny wpływ na beztłuszczową masę ciała, apetyt i ogólne usposobienie zwierzęcia. Podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów, związek ten wykazuje wyraźną zdolność do zwiększania produkcji czerwonych krwinek. W ostatnich latach związek ten stał się ulubionym wśród sportowców. Wielu uważa to za idealny zamiennik Deca-Durabolin.


Funkcja chemicznego molekularnego składnika aktywnego leku :

1. Boldenone Undeclynate to steryd anaboliczny opracowany do użytku weterynaryjnego, głównie do leczenia koni. W USA nie jest wskazany do stosowania u ludzi i jest dostępny tylko w klinice weterynaryjnej. Aktywność boldenonu jest głównie anaboliczna, o niskiej androgenności.

2. Boldenon zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie erytropoetyny w nerkach.

3. Boldenone Undeclynate stał się bardzo popularnym sterydem u sportowców i kulturystów ze względu na to, że ma bardzo niskie efekty uboczne i ma właściwości anaboliczne, które promują stały wzrost masy mięśniowej z biegiem czasu.

4. Ten steryd jest ulubionym wśród kulturystów, którzy chcą uzyskać solidne zyski bez dodatkowego wzdęcia lub zbliżają się do konkursu.

5. Ten steroid znacznie zwiększa syntezę białek i liczbę krwinek czerwonych, co oznacza, że ​​składniki odżywcze są transportowane w organizmie znacznie skuteczniej. Z tego powodu Equipoise jest w stanie znacznie częściej wykorzystywać mniej żywności, zwiększając jej możliwości jako skuteczny steryd do stosowania podczas „cięcia”, a kulturysta stara się zredukować liczbę kalorii, aby dostać się do formy walki.

(Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, półprodukt chemiczny / odczynnik stosowany tylko do badań i rozwoju, ale nie do leków)

Nasze atuty:

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Państwa PO. w międzyczasie przekażemy Ci numer śledzenia, aby poznać dokładną lokalizację produktów. będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Zrzeczenie się:

Zapewniamy jakość wszystkich produktów sprzedawanych przez Steroidraws Health Tech / Grand Trading Company. Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi nasze produkty są półproduktami chemicznymi / odczynnikami wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych, ale nie do leków. Wszystkie nasze produkty powinny być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które zostały przeszkolone w zakresie procedur laboratoryjnych i znają potencjalne zagrożenia związane z tymi substancjami chemicznymi. Steroidraws Health Tech / Wielka firma handlowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe zastosowanie.


Szczegóły kontaktu
Wuhan Disel Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Bella Shang

Tel: 16607105173

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)