products

Equipoise Boldenone Undecylenate Zwiększenie mięśni Bu 300 300 mg / ml 10 ml / fiolka

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: Bu-300
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC, ETH
Możliwość Supply: 200 kg / miesiąc
Szczegóły informacji
CAS nie.: Bu-300 Badania: 98% min
Standard jakości: USP / BP / ISO9001 Zasady płatności: T / T, D / P, Western Union, Money Gram, Bitcoin
Metody wysyłki: Etc(door-to-door), FedEx, DHL, EMS Znak towarowy: Disel
Użycie: Budowania mięśni, spalanie tłuszczu Opakowania transportowe: Torba z folii aluminiowej, bębna lub cyny
High Light:

boldenone undecylenate cycle

,

boldenone cypionate powder


opis produktu

Efekty uboczne sterydów Pogrubienie Undecylenate / Equipoise dla zwiększenia mięśni Bu-300, 300mg / Ml, 10ml / fiolka

Szczegóły Produktu:


Wzór cząsteczkowy: C30H44O3
Nr CAS: 13103-34-9
Test: 99%
Miejsce pochodzenia: Chiny
Standard jakości: Standard korporacyjny
Słowa kluczowe: kulturystyka, hormon steroidowy, proszek surowcowy, Ganabol, Ultragain, Equigan, Boldabol, Bolden, Boldabolic, Equibol, Equidex, Boldoject, Mitgan.

Masa cząsteczkowa: 452,67
Wygląd: Jasnożółta lepka ciecz

Dane techniczne:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Analiza 97,0% min 98,40%
Temperatura topnienia 95 ° C min 99,0 ~ 105,0 ° C
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,30%
Metale ciężkie 10PPm max ZgodnyOpis:

Boldenon undecylenate (Equipoise) jest związkiem steroidowym, który może dać użytkownikom powolny, ale stały wzrost podczas cyklu. Jest również stosunkowo bezpieczny, z bardzo niewielką liczbą doniesień o skutkach ubocznych spowodowanych konwersją testosteronu w estrogen.

Jednak w ostatnich latach stał się bardziej popularny wraz z innymi steroidami, takimi jak methenolon (primobolon). Wiele osób sugeruje, że jego jedynym zastosowaniem jest zwiększenie apetytu. Z pewnością ten mechanizm jest prawdziwy w przypadku bydła i jednym z powodów, dla których jest on szeroko stosowany w przemyśle produkcji bydła i mięsa. Większość użytkowników zgłasza, że ​​wszystkie AAS, boldenone jest najlepszy do zwiększenia apetytu.

Boldenone Undeclynate to steryd anaboliczny opracowany do użytku weterynaryjnego, głównie do leczenia koni. W USA nie jest wskazany do stosowania u ludzi i jest dostępny tylko w klinice weterynaryjnej. Aktywność boldenonu jest głównie anaboliczna, o niskiej androgenności.

Jest pochodną testosteronu, który wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Ester undecylenianowy znacznie rozszerza aktywność leku (ester undecylenianowy jest tylko jednym atomem węgla dłuższym niż dekanian), tak że zastrzyki kliniczne musiałyby być powtarzane co trzy lub cztery tygodnie.
W dziedzinie weterynarii Equipoise jest najczęściej stosowany u koni, wykazując wyraźny wpływ na beztłuszczową masę ciała, apetyt i ogólne usposobienie zwierzęcia. Podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów, związek ten wykazuje wyraźną zdolność do zwiększania produkcji czerwonych krwinek. W ostatnich latach związek ten stał się ulubionym wśród sportowców. Wielu uważa to za idealny zamiennik Deca-Durabolin.


Funkcja chemicznego molekularnego składnika aktywnego leku :

1. Boldenone Undeclynate to steryd anaboliczny opracowany do użytku weterynaryjnego, głównie do leczenia koni. W USA nie jest wskazany do stosowania u ludzi i jest dostępny tylko w klinice weterynaryjnej. Aktywność boldenonu jest głównie anaboliczna, o niskiej androgenności.

2. Boldenon zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie erytropoetyny w nerkach.

3. Boldenone Undeclynate stał się bardzo popularnym sterydem u sportowców i kulturystów ze względu na to, że ma bardzo niskie efekty uboczne i ma właściwości anaboliczne, które promują stały wzrost masy mięśniowej z biegiem czasu.

4. Ten steryd jest ulubionym wśród kulturystów, którzy chcą uzyskać solidne zyski bez dodatkowego wzdęcia lub zbliżają się do konkursu.

5. Ten steroid znacznie zwiększa syntezę białek i liczbę krwinek czerwonych, co oznacza, że ​​składniki odżywcze są transportowane w organizmie znacznie skuteczniej. Z tego powodu Equipoise jest w stanie znacznie częściej wykorzystywać mniej żywności, zwiększając jej możliwości jako skuteczny steryd do stosowania podczas „cięcia”, a kulturysta stara się zredukować liczbę kalorii, aby dostać się do formy walki.

(Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, półprodukt chemiczny / odczynnik stosowany tylko do badań i rozwoju, ale nie do leków)

Nasze atuty:

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Państwa PO. w międzyczasie przekażemy Ci numer śledzenia, aby poznać dokładną lokalizację produktów. będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Zrzeczenie się:

Zapewniamy jakość wszystkich produktów sprzedawanych przez Steroidraws Health Tech / Grand Trading Company. Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi nasze produkty są półproduktami chemicznymi / odczynnikami wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych, ale nie do leków. Wszystkie nasze produkty powinny być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które zostały przeszkolone w zakresie procedur laboratoryjnych i znają potencjalne zagrożenia związane z tymi substancjami chemicznymi. Steroidraws Health Tech / Wielka firma handlowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe zastosowanie.


Szczegóły kontaktu
Bella Shang

Numer telefonu : 16607105173

WhatsApp : +8616607105173