products

Cykl spęczniania Boldenone Steroid C30H44O3 Undecylenate Yellow Injection

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Diselbiotech
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: Bu-300
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC, ETH
Możliwość Supply: 200 kg / miesiąc
Szczegóły informacji
CAS nie.: Bu-300 Badania: 98% min
Standard jakości: USP / BP / ISO9001 Metody wysyłki: Etc(door-to-door), FedEx, DHL, EMS
Znak towarowy: Disel Użycie: Budowania mięśni, spalanie tłuszczu
Opakowania transportowe: Torba z folii aluminiowej, bębna lub cyny Zasady płatności: T / T, D / P, Western Union, Money Gram, Bitcoin
High Light:

equipoise boldenone undecylenate

,

boldenone cypionate powder


opis produktu

Żółte cykle sterydowe do wstrzykiwania, C30H44O3 Boldenon undecylenate Steroid

Szczegóły Produktu:
Wzór cząsteczkowy: C30H44O3
Nr CAS: 13103-34-9
Test: 99%
Miejsce pochodzenia: Chiny
Standard jakości: Standard korporacyjny
Słowa kluczowe: kulturystyka, hormon steroidowy, proszek surowcowy, Ganabol, Ultragain, Equigan, Boldabol, Bolden, Boldabolic, Equibol, Equidex, Boldoject, Mitgan.

Opis:

Masa cząsteczkowa: 452,67
Wygląd: Jasnożółta lepka ciecz

Dane techniczne:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Analiza 97,0% min 98,40%
Temperatura topnienia 95 ° C min 99,0 ~ 105,0 ° C
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,30%
Metale ciężkie 10PPm max ZgodnyOpis:

Boldenone należy do substancji zakazanych przez Major League Baseball, a także większość innych dużych organizacji sportowych. Reynaldo Ruiz we wrześniu 2010 r. W Los Angeles Angels, mniejszy ligowy pomocnik, a w styczniu 2011 r., Miotacz ligi ligowej Philadelphia Phillies, San Lazaro Solano, każdy otrzymał zawieszenie na 50 meczów w sezonie 2011 w wyniku pozytywnego wyniku testu na metabolit boldenonu. Jenrry Mejia, poprzednio z New York Mets, został zakazany dożywotnio po pozytywnym teście na boldenone w lutym 2016 r. Abraham Almonte został zawieszony na 80 gier przed sezonem 2016 po pozytywnym wyniku testu na boldenon.Funkcja chemicznego molekularnego składnika aktywnego leku:

1. Boldenone Undeclynate to steryd anaboliczny opracowany do użytku weterynaryjnego, głównie do leczenia koni. W USA nie jest wskazany do stosowania u ludzi i jest dostępny tylko w klinice weterynaryjnej. Aktywność boldenonu jest głównie anaboliczna, o niskiej androgenności.

2. Boldenon zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie erytropoetyny w nerkach.

3. Boldenone Undeclynate stał się bardzo popularnym sterydem u sportowców i kulturystów ze względu na to, że ma bardzo niskie efekty uboczne i ma właściwości anaboliczne, które promują stały wzrost masy mięśniowej z biegiem czasu.

4. Ten steryd jest ulubionym wśród kulturystów, którzy chcą uzyskać solidne zyski bez dodatkowego wzdęcia lub zbliżają się do konkursu.

5. Ten steroid znacznie zwiększa syntezę białek i liczbę krwinek czerwonych, co oznacza, że ​​składniki odżywcze są transportowane w organizmie znacznie skuteczniej. Z tego powodu Equipoise jest w stanie znacznie częściej wykorzystywać mniej żywności, zwiększając jej możliwości jako skuteczny steryd do stosowania podczas „cięcia”, a kulturysta stara się zredukować liczbę kalorii, aby dostać się do formy walki.

(Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, półprodukt chemiczny / odczynnik stosowany tylko do badań i rozwoju, ale nie do leków)

Nasze atuty:

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Państwa PO. w międzyczasie przekażemy Ci numer śledzenia, aby poznać dokładną lokalizację produktów. będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Zrzeczenie się:

Zapewniamy jakość wszystkich produktów sprzedawanych przez Steroidraws Health Tech / Grand Trading Company. Zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi nasze produkty są półproduktami chemicznymi / odczynnikami wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych, ale nie do leków. Wszystkie nasze produkty powinny być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które zostały przeszkolone w zakresie procedur laboratoryjnych i znają potencjalne zagrożenia związane z tymi substancjami chemicznymi. Steroidraws Health Tech / Wielka firma handlowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe zastosowanie.


Szczegóły kontaktu
Bella Shang

Numer telefonu : 16607105173

WhatsApp : +8616607105173